Cennik Oferowanych Zabiegów

Zabiegi oraz ceny:
+Analiza postawy na podoskopie

Cena: 50 zł

Analiza postawy i stóp na podoskopie i przy pomocy kamery. Ocena łuku bocznego, przyśrodkowego i poprzecznego stopy, analiza rozcięgna podeszwowego. Wynik wysyłany automatycznie na adres e-mail pacjenta.
+Indywidualne wkładki do butów FootBalance

Cena: 350 - 400 zł

100% Indywidualne wkładki do butów fińskiej marki FootBalance. Dzięki analizie stóp i postawy wykonanych przy pomocy podoskopu i kamery, możliwe jest idealne dopasowanie wkładek do konkretnych stóp i butów. Baza wkładek wykonana jest z 4 warst oraz opatentowanego elastycznego rdzenia, który stanowi cały "mechanizm" pracy wkładki. Wkładki FootBalance dynamicznie wspierają sklepienie stopy jednocześnie nierozleniwiając mięśni i ściegięn. Wzmocnienie i ustabilizowanie pięty daję dodatkowe poczucie bezpieczeństwa. Wierzchnia warstwa wkładki jest antybakteryjna, antyalergiczna i przeciwpotliwa - wkładki nie przechodzą zapachem stóp! Formowane są termicznie w 15 minut podczas wizyty. Polecamy je zarówno sportowcom amatorom, profesjonalistom jak i osobom cierpiącym na różne wady i urazy np. płaskostopie, ostroga piętowa, haluksy, rehabilitacja po złamaniach. Proponujemy 5 różnych modeli: Balance, Balance Narrow, Control, Impact (cena 330 zł) i Medical Green Soft (zalecana cukrzykom oraz osobom o drażliwych stopach - cena 400 zł). Przy zakupie wkładek analiza postawy na podoskopie w cenie.
+Konsultacja podologiczna

Cena: 50 zł

Wywiad z pacjentem, diagnoza problemu stóp i paznokci, zalecenia.
+Zabieg podologiczny dla Cukrzyka

Cena: 180 - 200 zł

Stopy i paznokcie osób cierpiących na cukrzycę są szczególnie narażone na schorzenia i urazy. Często pacjenci nawet nie czują, że mają problem. Każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie w celu dobrania odpowiedniej terapii. Podstawowy zabieg polega na właściwym przycięciu i opracowaniu płytki paznokciowej oraz całościowej pielęgnacji stóp.
+Zabieg podologiczny

Cena: 150 - 180 zł

Podstawowy zabieg podologiczny polegający na podcięciu paznokci, usunięciu skórek, mniejszych odcisków i ogólnej kosmetyce stóp.
+Opatrunek, odciążenie, amortyzacja

Cena: 50 - 80 zł

Stosowane przy odciskach, modzelach, rozpadlinach i wrastających paznokciach. Pozwalają na właściwe gojenie się dolegliwości i zabezpieczają leczone paznockie i miejsca na stopie przed urazami mechanicznymi.
+Tamponada

Cena: 40 zł

Specjalny rodzaj opatrunku-odciążenia, dystansujący wrastający paznokieć od wału paznokciowego
+Opracowanie paznokci

Cena: 80 zł

Podstawowe opracowanie paznokci obu stóp.
+Opracowanie paznokci przerośniętych, grzybiczych

Cena: 160 - 200 zł

Oczyszczenie paznokcia zmienionego chorobowo za pomocą specjalnych diamentowych frezów.
+Oczyszczenie paznokcia zmienionego chorobowo

Cena: 70 zł

Oczyszczenie jednego paznokcia zmienionego chorobowo za pomocą specjalnych diamentowych frezów.
+Wrastający paznokieć - podcięcie jednostronne z opatrunkiem

Cena: 130 zł

Podcięcie stosowane przy paznokciu wrastającym z jednej strony palca. Opatrunek pozwala na właściwe gojenie się miejsca po wrośniętym paznokciu.
+Wrastający paznokieć - podcięcie obustronne z opatrunkiem

Cena: 180 zł

Podcięcie stosowane przy paznokciu wrastającym z dwóch stron palca. Opatrunek pozwala na właściwe gojenie się miejsca po wrośniętym paznokciu.
+Klamra UniBrace

Cena: 150 zł

Klamra UniBrace to innowacyjna a zarazem całkowicie bezbolesna metoda korekty wrastającego paznokcia. Dzięki zastosowaniu specjalnej techniki gięcia drutu, na paznokieć działają aż trzy siły:

- siła dźwigni

- siła sprężystości

- siła rotacyjna

Klamra UniBrace może być aplikowana na kilka sposobów - w zależności od stanu wałów paznokciowych jak i samego paznokcia.
+Klamra Frasera

Cena: 150 zł

Klamra Frasera to najpopularniejsza metoda wykorzystywana w ortonyksji. Polega na założeniu na wrastający paznokieć specjalnej klamry drutowej, która swoim działaniem stopniowo "wyciąga" paznokieć z wału paznokciowego i zapobiega ponownemu wrastaniu.
+Klamra tytanowa

Cena: 150 zł

Jedna z najsilniejszych metod korekty wrastających paznokci. Zalecana przy paznokciach problematycznych i tych, w których nie można zastosować klamry Frasera, ze względu na stan wałów paznokciowych.
+Przekładanie klamry

Cena: 90 zł

Terapia wrastających paznokci klamrami wymaga regularnego przekładania ich dla prawidłowego wzrostu paznokcia.
+Opracowanie i opatrzenie pękających pięt

Cena: 90 - 130 zł

Opracowanie i usunięcie rozpadlin i pęknięć w okolicy podeszwowej stóp dłutem i skalpelem.
+Usunięcie odcisku

Cena: 80 - 100 zł

Usunięcie odcisków za pomocą dłuta i skalpela.
+Usuniecie modzeli

Cena: 80 - 120 zł

Usunięcie modzeli za pomoca dłuta i skalpela.
+Usunięcie brodawki (kurzajki)

Cena: 60 zł

+Podologia mobilna - wizyta domowa

Cena: 300 zł

Wizyta domowa u pacjenta. Szczególnie zalecana dla osób starszych, schorowanych, ograniczonych ruchowo. Dzięki mobilnemu systemowi podologicznemu niemieckiej marki RUCK, zabiegi w domu pacjenta wykonywane są tymi samymi narzędziami co w gabinecie.

!UWAGA! Obecnie, ze względu na epidemie koronawirusa, wizyty domowe są odwołane.